To jest stara strona Gimnazum i Liceum im. Stefana Batorego.
Aktualne informacje znajdziesz pod adresem:

Najbliższe zebranie Zarządu Stowarzyszenia 5 maja 2015 r. o godz. 18,oo w sali 27

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 kwietnia 2015 r. zmarł nasz Kolega - Jan Matyjaszkiewicz (r. mat. 1949), wybitny aktor.

Pogrzeb odbędzie się 27 kwietnia br. (poniedziałek) o godz. 10,oo na cmentarzu bródnowskim (Kościół drewniany).

APEL

Drogie Koleżanki i Koledzy!

Apelujemy gorąco o przybycie możliwie jak największej liczby Członków naszego Stowarzyszenia na Walne Zgromadzenie z uwagi na konieczność podjęcia działań, mających kluczowe znaczenie dla dalszego istnienia i funkcjonowania Stowarzyszenia Wychowanków. Panująca od kilku lat krytyczna sytuacja Stowarzyszenia nie może trwać nadal i wymaga podjęcia niezbędnych zasadniczych uchwał, przy obecności maksymalnej liczby uczestników Walnego Zgromadzenia. Musimy głęboko zastanowić się nad obecną sytuacją w Stowarzyszeniu i podjąć z pełną odpowiedzialnością kierunki działania, które zapobiegną likwidacji Stowarzyszenia. Sytuacja jest o tyle trudna, że za trzy lata będziemy mogli świętować stulecie naszej Szkoły, ale nie będzie komu zorganizować obchodów tej uroczystości. Byłaby to hańba dla nas wszystkich. Nie dopuśćmy do tego. Stąd nasz apel.

Zarząd Stowarzyszenia Wychowanków
                                             Gimnazjum i Liceum im. St. Batorego

Newsletter "Wieści z Batorego"

Rusza nowa inicjatywa Stowarzyszenia Wychowanków - Newsletter, w którym będą prezentowane informacje z życia szkoły. Zapraszamy do zakładki Newsletter i lektury pierwszego numeru!!!

Spotkania absolwentów z uczniami.

Międzypokoleniowo - Batoracy - Batorakom przekazują doświadczenia życiowe - bezcenną wiedzę nie do zdobycia gdziekolwiek indziej. O tym czy warto, jak jest w i po - studiach, pracy - w konkretnych zawodach.

Jesteś uczennicą/uczniem? Chcesz żeby Twoja klasa miała tego typu spotkanie? napisz do nas!

Jesteś absolwentką/absolwentem? podoba Ci się idea takich spotkań? napisz! Ty też możesz przekazać Twoje bezcenne doświadczenie młodszym Batorakom.